Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Blbej fór

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Blbej fór
 
Autor: Lenka Lanczová
Název díla: Blbej fór
Datum vložení: 9.5.2006
Referát vložil: kjaa

 

squareVClanku:
id='square-ir'
V této knize autorka popisuje studentskou sázku. Parta studentů a studentek se vsadí, že některá z holek přebere kluka nenáviděné Markétě. Byla to dcera jejich nenáviděné profesorky Vlčkové a ještě k tomu donašečka. Chtěli se jí za všechno nějak pomstít a tak vznikla tahle sázka. Zkoušeli to prvně na horách, kde ji chtěl jeden z kluků svést, ale nepodařilo se mu to, protože měla kluka. Tak se dohodli, že na to musí holka. Los padl na Ivetu. Ona už kluka měla - Kubu, ale musela. Výhra byla tisícovka, ale podmínkou bylo, že musí dát tomu klukovi do měsíce a do dne polibek, při kterém je někdo vyfotí. Iveta to měla těžké, musela se s ním seznámit. Zjistila, že ten kluk se jmenuje Filip Hošek a je to nadějný hokejista. Seznámí se s ním a zároveň se do něho zamiluje. Povídá si s ním a zjistí, že je jenom s Markétou kamarád, ale Markéta si to nemyslí. Ublíží si kvůli tomu. Iveta a Filip začnou spolu chodit. Prohrála sázku a zároveň se nechce Filipa vzdát. Jakub a její parta se na Ivetu naštvou a vyčítají jí, že to byla jenom sázka a že to musí skončit. Iveta se s Filipem nerozejde a se všemi se nakonec znovu spřátelí a s Jakubem zůstanou kamarádi.

Hodnocení: (hodnotilo 88 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (GigaNet s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Cestovatelský Norimberk.info