Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Markus a Diana

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Markus a Diana
 
Autor: Klaus Hagerup
Název díla: Markus a Diana
Datum vložení: 9.5.2006
Referát vložil: kjaa

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Nešika Markus Simonsen - mrňavý obrýlený hubeňour s pískově žlutými vlasy - je svým sebejistým spolužákům většinou pro smích a neřeknou mu jinak než „Mravenec“. Porozumění má pro něj jediný z nich, vysoký, tmavovlasý, dívkami obletovaný a sportovně založený Sigmund.

Vidět tyhle dva vedle sebe, je samozřejmě k popukání. A což teprve, když vyjde najevo Markusova lovecká vášeň pro získávání autogramů slavných osobností!

Kvůli nepřekonatelné ostýchavosti je Markus nezískává přímo, vždy si o každý napíše pod jménem vymyšlené babičky, kamaráda, staršího bratra a podobně. Ale schován za jinou osobu, je mimořádně úspěšným sběratelem.

Na školním výletě se dozví o hezké hvězdičce Dianě, jejíž obrázek vystřižený z časopisu náhodou vlastní Sigmund. Rozehrávají oba kamarádi neuvěřitelnou akci, aby Markus tentokrát v roli mladého, osamělého milionáře získal Dianninu fotografii podpisem.

Rozpoutaná klauniáda potěší všechny, kdo se rádi zasmějí, dokážou podobně jako Markus popustit uzdu své fantazie a neroní slzy nad svými trablemi.

Hodnocení: (hodnotilo 18 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info