Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Prázdniny v Dunách

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Prázdniny v Dunách
 
Autor: Anne Gudule
Název díla: Prázdniny v Dunách
Datum vložení: 9.5.2006
Referát vložil: kjaa

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Hrdinkou tohoto románu je patnáctiletá Anna, která se rozplývá štěstím - nemusí s rodiči za babičkou. Pojede totiž s příjemnou sousedovou rodinou k pobřeží Severního moře na dovolenou. Když spatří vilu, stavení z červených cihel na pláži se záplavou žlutých růží a šumem moře, věří, že to budou báječné dny.

Hned první den se v noci děje něco divného a Anna dostává strach. Na zahradě ve sklepě je starší muž, o kterém si myslí, že je mrtvý - ale nebyl, byl jen zraněný. Později Anna zjistí, že se jmenuje Dylan a pašuje konopí.

Každou noc mu nosí jídlo, což později začíná být rodině divné. Anna Dylana vyléčí, a také se do něho zamiluje.Nastane čas, kdy se chystá Dylen odejít, Anna ho nechce nechat odejít samotného. Rozhodne se, že ukradne ve vile peníze a odejde s ním, přestože je Dylan ženatý a hledá ho policie.

Další den večer k Dylanovi přišla i s ukradenými penězi, jak se domluvili.Byla rozhodnutá utéct, ale když došla na místo, kde Dylan vždycky byl, našla jen dopis, ve kterém stálo: , , Odcházím ne proto, že bych tě nemiloval, ale proto že tě miluju až moc.“ Vila v Dunách se tak stává dějištěm dramatických událostí.Hodnocení: (hodnotilo 43 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info