Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Most do země lásky

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Most do země lásky
 
Autor: Lenka Lanczová
Název díla: Most do země lásky
Datum vložení: 13.5.2006

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Hlavní hrdinkou románu je Hanka Kolářová, studentka třetího ročníku jazykové školy. Má svou nejlepší kamarádku Denisu, se kterou si je vzhledově podobná až tak, že je někteří považují za dvojčata. Jejich kamarádství je až sesterské, chodí stejně oblékané, načesané a hrají pro ně na první pohled neškodnou hru – stopování, při svých jízdách na venkovskou chalupu bez rodičů.

Obě dlouhovlasé modrooké blondýnky si rozumí opravdu víc než skutečná dvojčata....... Dokud se neobjeví kluk Marek, do kterého se Hanka šíleně zamiluje. Denisa sice chodí s vysokoškolákem Lubošem, jenže s Hankou mezi sebou nemají žádná tajemství, a tak jí Hanka vypráví vše i intimní podrobnosti jejího vztahu s Markem....až Denisa bude chtít zažít to co Hanka a to s Markem, protože se do něj zamiluje stejně jako ona.

Hanka v tomto období prožívá krušné chvíle, zvláště, když najde matku s milence, její švagr Martin se ji pokusí svést a to ještě neví o lásce, která hraničí skoro až s posedlostí, kterou cítí Denisa k Markovi.

Hanka se vše dozví až moc pozdě. Denisa zmizí a ona po ní začne pátrat. Po hrozné události, kdy byla Denisa znásilněna a zavražděna na ní dopadne ještě poslední rána. Zjistí, že Denisa Marka pronásledovala a pomlouvala Hanku, až jednou se ji povedlo vylákat Marka na jejich chatu a tam ho svedla. Marek si však uvědomil, že miluje jen Hanku a trápilo ho svědomí, zvláště když ještě Denisa byla zavražděna právě po jejích schůzce.

Hanka se musí vyrovnávat s jejich zradou a se smrtí své nejlepší kamarádky. V tomto období si také uvědomí jak bylo hloupé, když se snažila napodobovat někoho jiného, protože kouzlo osobnosti je v jeho jedinečnosti. Také se naučí, že chybovat je lidské a naučí se chyby odpouštět. První začne s matkou a nakonec se rozhodne, že Marek si zaslouží také novou šanci, hlavně proto, že udělal chybu, které lituje a stále ji miluje a nejdůležitější je, že ona ho také i přes jeho chybu miluje.Hodnocení: (hodnotilo 20 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info