Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Tajná láska

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Tajná láska
 
Autor: Lenka Lanczová
Název díla: Tajná láska
Datum vložení: 13.5.2006
Referát vložil: kjaa

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Nataša pochází z průměrné české rodiny. Má staršího bratra a mladší sestru a starou babičku. Samozřejmě má také rodiče, ti jsou ale neustále v rodinném obchodě, takže je na Nataši postarat se o zbytek rodiny. Musí denně vařit, prát, vytírat, žehlit, kontrolovat úkoly… . Svět jí tudíž připadá nespravedlivý. Vanesa, její spolužačka, je jedináček a navíc je krásná a bohatá a domů chodí, kdy se jí zachce, protože její rodiče stejně nikdy nejsou doma. Znenadání začne Vanesa jevit zvláštní zájem o Natašino kamarádství. Nataši je to proti srsti, ale zvykne si a později doprovází Vanesu při nakupování a nosí jí tašky jako ostatní hloupé holky ze třídy, které se k ní snaží vetřít, protože je kolem ní vždycky spousta kluků. Nataša se tváří jako Vanesina nejlepší kamarádka. V hloubi srdce jí ale strašně závidí. Vanesa se snaží získat nejkrásnějšího kluka z celé školy - Janka. Janek o ni ale nemá zájem a Vanesa, která není na takový přístup zvyklá , ostatním holkám nalhává, že spolu tajně chodí. Nataša ji náhodou prokoukne, ale nechá si svůj objev zatím pro sebe, protože se Janka trochu bojí a trochu ho nenávidí, ale hlavně proto, že se bojí jeho posměchu. Nataša se náhodou seznámí s Radimem - nejbáječnějším klukem pod sluncem. Tráví s ním všechen svůj volný čas a je do něj šíleně zamilovaná. Jejich láska je oboustranná a Nataša s ním prožívá nejkrásnější dny svého života. Najednou jí začnou chodit dárky a vzkazy od tajného ctitele. Nataša si myslí, že jsou od Radima. Dostane od ctitele pozvánku na rande. Jelikož si myslí, že jde o Radima, neváhá a na schůzku jde. Naprosto ji vyvede z míry když zjistí, že jejím ctitelem není nikdo jiný než nenáviděny frajer Janek. Nataša si s Jankem odmítá cokoli začít, ale on její srdce stejně dobije a vytlačí z něj Radima – svého bratra, jak Nataša s úzkostí zjišťuje, když se kvůli ní oba do krve poperou a nechtěně jí při tom zlomí ruku. Starost o Natašu dá oba bratry zase dohromady a Nataša může konečně prožít svou první opravdickou lásku.

Hodnocení: (hodnotilo 46 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info