Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Postřižiny

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Postřižiny
 
Název díla: Postřižiny
Datum vložení: 13.5.2006
Referát vložil: kačenka

 

squareVClanku:
id='square-ir'
K Novomanželům Sládkovým přijede jednoho dne nečekaná návštěva na dva týdny - bratr manžela Pepin. Pro všechny je to hrůza a utrpení, poněvadž Pepin děsně rád řve, vypráví historky o jiných lidech a dělá šílené kousky.

Jednoho dne vyleze s paní Sládkovou na několik metrů vysoký komín jejich pivovaru, a zde se dívají do kraje. Přátelé pana správce, bratra Pepina, aby zde v jeho pivovaru, Pepina zaměstnal. Mysleli si, že ho tím vyléčí z věčného pokřikování a dělání skopičin. A opravdu to pomůže. V módě začíná být doba ´zkracování´,a tak se paní Sládková rozhodla zkrátit i své velmi dlouhé vlasy. Když to uvidí Pan správce, přehne manželku přes koleno a přede všemi jí dá dvacetpět ran na holou.

Kniha končí tím, že paní Sládková oznámí manželovi,že čeká děťátko. Oba jsou moc šťastní.Životopis spisovatele: Bohumil Hrabal
Hodnocení: (hodnotilo 128 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Postřižiny Hrabal, Bohumil 608 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info