Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Svět Čarodějnic

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Svět Čarodějnic
 
Autor: Andre Norton
Název díla: Svět Čarodějnic
Datum vložení: 3.6.2006

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Hlavní postava je agent Simon Tregarth. Aby utekl pře jinými dostane se bránou času pomocí keltského kamene, Nesmiřitelného stolce, do světa který je jeho duši nejbližší, do světa čarodějnic.

Svět, ve kterém nyní žije je válkou rozdělen na několik částí Estcarp, Gorm a Karsten.Právě Gorm je trnem v oku čarodějkám z Estcarpu. Armáda nemrtvých lidí a Kolderů zabíjí a pustoší svět. Simon se jako příslušník Estcarpské armády a ochránce jedné s čarodějek pokusí vniknou do Gormu. Setká se s gormskýmy příslušníky a dokáže, že nejsou neporazitelní. S čarodějkami, válečníkem Korisem a s Loyse z Verlainu se pokusí zničit řídícího člověka celé gormské armády. Když ale zemře on, zemřou i všichni v Gormu a s nimi i jejich tajemství.Hodnocení: (hodnotilo 33 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info