Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Pětka povedených pacientů Trojka správných kamarádů

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Pětka povedených pacientů Trojka správných kamarádů
 
Název díla: Pětka povedených pacientů Trojka správných kamarádů
Datum vložení: 6.6.2006
Referát vložil: Petra Pražáková

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Tato knížka plná humorných příběhů nezačíná pro Martinu zvlášť vesele. Martina chodí do třetí třídy a cestou ze školy ji na přechodu srazí motocyklista. Po léčení v nemocnici pošlou Martinu do lázní. Jede tam krajně nerada. Místo lázeňnudy, ze které má strach, se tam setká se čtyřmi kamárády, s nimiž prožije báječné dny.

Po léčení v lázních prožívá Martina prázdniny na venkově. Milující dědeček jí pořídí koně, aby mohla pokračovat v hipoterapii, která jí velmi prospívá. Martina má zvláštní dar: přitahuje k sobě kamarády. Tentokrát si získala srdce vietnamské dívky Čang a mulata Reye. Ani se nechce věřit, co ti tři spolu zažijí.

Životopis spisovatele: Věra Řeháčková
Hodnocení: (hodnotilo 53 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info