Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Prázdniny s Julií

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Prázdniny s Julií
 
Autor: Fan Vavřincová
Název díla: Prázdniny s Julií
Datum vložení: 9.6.2006
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Pan Bohdan Bouček, který po smrti své sestry dostal na starost svou neteř, šestnáctiletou Julii, byl vysoký a pohledný muž. Právě proto se na něj lepily ženy, jako mouchy na mucholapku, a právě o tom se odehrává náš příběh.
Pan Bouček se totiž nechtěně zasnoubil s jednou dámou, kterou zachránil před utopením. Julie a její kamarád Alík, jejž velice obdivovala vymysleli, že strýčka schovají do chaty v lese, kde ho jeho snoubenka určitě nenajde.
Bouček nerad souhlasil a jen co odjel, začala Julie pracovat na svém nápadu - pronajmout strýcovu vilu jako letní hotel.
Oba - Julie i Alík - ujišťovali pana Boučka o vdavek chtivé snoubence, která ho neustále hledá a starali se o plný hotel. Spousta dobrodružství, hádek a zamilovanosti zde opravdu nechybí. Vše vyvrcholí nenadálým příchodem strýčka domů a nalezením ukradených perel známé herečky Mii Bodo.
Vše se však nakonec vyřeší a kromě nových zamilovaných párů se zas život vrátí do starých kolejí...

Hodnocení: (hodnotilo 22 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info