Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Tajná Sedma-noční výprava

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Tajná Sedma-noční výprava
 
Autor: Enid Blytonová
Název díla: Tajná Sedma-noční výprava
Datum vložení: 20.6.2006

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Spolek Tajné sedmy tvoří 7 dětí, kteří se jmenují Petr, Žaneta, Pamela, Barbara, Honza, Colin a Jirka. První dobrodružství Tajné sedmy je dostává na stopu skutečné záhadě. Pátrání je zavede až ke starému, opuštěnému domu, kde žije nevrlí stařík. Ten je hluchý jako poleno. Stařík neslyšel zloděje, kteří si v jeho sklepě ukryly vězně. Tajná sedma najde vzrušující důkazy k záhadnému případu. V domě objeví vězně, kterým není člověk, ale pěkný hnědý kůň. Koně odvedou do stáje k Petrovi. Druhý den to vše oznámí na policii. Policie dopadne zloděje a pošle ho do vězení. Tajná sedma pak za odměnu dostane lístky do cirkusu.Hodnocení: (hodnotilo 208 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info