Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Blízký konec

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Blízký konec
 
Autor: Robin Cook
Název díla: Blízký konec
Datum vložení: 20.6.2006

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Vždy ledabyle upravený, zbrklý, ale velmi inteligentní Sean Murphy. nadaný student ročníku medicíny z Harvardovy univerzity, přijíždí na stáž do Forbesova onkologického centra v Miami na Floridě, protože se zaměřil na molekulární biologii a zejména na definici onkogenů ve specializovaných virech. Je odhodlaný ze všech sil přispět k výzkumu, neboť právě zde dosahují neuvěřitelných výsledků v léčení určitého typu rakoviny.
Od prvního okamžiku je ale vše zahaleno podivným tajemstvím, Sean očekává, že najde velkou skupinu vědců, jak hořečně pracují v laboratořích, a namísto tojo působí centrum téměř celé opuštěným dojmem. Dokonce se dozvídá, že někteří pacienti za zvláštních okolností umírají. Za pomoci přítelkyně Janet. kterou potkal na praxi v bostonské nemocnici Memorial, postupuje Sean téměř s nasazením vlastního života krok za krokem k rozuzlění všech záhad.
najednou mu vše zapadá dokonale jako skládačka puzzle, akorát své poznatky musí dokázat a přednést mediím. Což nebude lehký úkol...Hodnocení: (hodnotilo 10 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info