Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Mikulášovy prázdniny

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Mikulášovy prázdniny
 
Autor: Sempé Goscinny
Název díla: Mikulášovy prázdniny
Datum vložení: 29.6.2006

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Tato knížka vypráví prázdninové příběhy malého Mikuláše, které zažil se svými rodiči a kamarády.

První prázdniny byl Mikuláš se svými rodiči u moře. O této dovolené rozhodl tatínek. Byli ubytováni v hotelu Krásná vyhlídka. Mikuláš společně s rodiči a se svými kamarády prožije mnoho veselých příhod, jako bylo kopání hluboké jámy na pláži, výlet na ostrov Vodní tříště, seznámení s profesorem tělocviku a hraní minigolfu.Od moře přijížděl Mikuláš s rodiči vlakem.

Další školní rok uplynul. O prázdninách pojede Mikuláš na dětský tábor. Mikulášův tatínek si dělá starosti, aby se mu tam líbilo. Za několik dní maminka zabalila kufr a odvezli Mikuláše na nádraží. Na táboře, kde bydleli ve srubech, prožil Mikuláš s ostatními dětmi a s vedoucím Baštou mnoho zážitků. Tento tábor se jmenoval "Modrý tábor".
Klukům se na táboře velmi líbilo, ale dny ubíhaly a nastal čas vrátit se domů. Mikuláš se nemohl rozloučit s kamarády. Domů jeli všichni z tábora vlakem. Doma vypravovali své táborové zážitky...Hodnocení: (hodnotilo 873 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info