Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Jak jsem potkala osud

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Jak jsem potkala osud
 
Název díla: Jak jsem potkala osud
Datum vložení: 4.7.2006

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Recenze – info o knize:
Název knihy: Jak jsem potkala osud
Autor: Šárka Junková
Vydavatel: Víkend, Praha

V knize je popsán příběh dívky Tonky, které říkali Pětitonka, protože byla celý život tlustá. Autorka uvádí, že tato část knihy je trošku autobiografická, protože ona sama měla s nadváhou vždy problémy. Jak se Tonce podařilo bojovat nejen s tloušťkou i dalšími nástrahami života, si přečíst v knize pro autorku netypické, protože je plná humorných situací a trapasů, které Tonka prožívá. Silnějším dívkám by se mohl líbit i recept na hubnutí, který Toničce opravdu pomohl (příběh je napsán podle příběhu skutečné dívky, alespoň ta část jak a za jakých okolností hubla a zhubla !).
Na Tonce je sympatické to, jak je rázná a přímá, jak řeší problémy své i svých přátel. V každém případě je to zajímavé letní čtení a to nejen pro dívky trošku při těle. Ty štíhlé by si při osudech hlavní hrdinky mohly uvědomit, že i silné dívky touží po lásce a zážitcích a mají na ně nárok.
Je dobře, že nejsme všichni stejní… ale všichni bychom měli mít šanci, nebo to vidíte jinak?Životopis spisovatele: Šárka Junková
Hodnocení: (hodnotilo 58 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info