Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Barbie louskáček

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Barbie louskáček
 
Název díla: Barbie louskáček
Datum vložení: 19.10.2006
Referát vložil: Anna Dvořáková

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Příběh vypráví o Klárce, která od tety dostala dřevěného louskáčka! Přes noc ožije a bude bojovat se zlým myšákem který ovládl Partanii! V boji myšák kouzelným žezlem Klárku zmenší!Pak Klárka vyleze na vánoční výzdobu a kopne myšákovi do obličeje botu! Ten omdlí a vojáci ho odtáhnou do hradu!Louskáček se bude chtít vrátit do Partanie, ale Klárka po něm chce aby jí zvětšil! On jí řekne, že to dokáže jen cukrlátková princezna! Sova z hodin jí dá medailonek a když najdou princeznu má ho otevřít a normálně velká se pak vráttí domů!Pak jim ještě řekla, že princezna bydlí na ostrově za mořem bouří! Pak půjdou do Partanie!
Major Mentolka a kapitán Bonbon půjdou s nimi! Myšák na ně pošle kamenného obra! Sněhové víly zmrazí moře bouří! Louskáček potopí kameného obra do moře! Najdou ostrov na kterém je hrad umělý všichni kromě Klárky tam půjdou a chytí se do pasti! Klárka je zachrání s pomocí jarní víly! Pak myšáka zmenší a budou spolu tančit louskáček se promění v prince Erika a zjistí, že cukrlátková princezna je Klárka!Myšák se, ale nehodlá vzdát strhne Klárce medailon z krku a ona zmizí! Probudí se doma! Najednou tam nebude dřevěný louskáček, ale Erik kterého teta pozvala na večeři! A tak se vezmou a budou spolu žít!

Hodnocení: (hodnotilo 43 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info