Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Holky na bruslích

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Holky na bruslích
 
Autor: Natalie Thuman
Název díla: Holky na bruslích
Datum vložení: 3.12.2006
Referát vložil: Martin Brdička

 

squareVClanku:
id='square-ir'
V lese se při lyžování potkají dvě neznámé díky - Sima a Vika. Zjistí, že mají společného koníčka – krasobruslení a okamžitě se spřátelí. Vika na rozdíl od Simy,, která trénuje na městském kluzišti pro veřejnost chodí do krasobruslařského oddílu. Vezme tam Simu s sebou a její trenérka je jejím přirozeným talentem nadšená a okamžitě ji přizve do svého oddílu. Sima samozřejmě nabídku přijímá a začíná na sobě tvrdě pracovat, což se projeí hned na prvních závodech, kde skončí se svým tanečním partnerem na třetím místě v kategorii párů. Je svým výkonem nadšená a těší se na velkou krasobruslařskou kariéru.

Hodnocení: (hodnotilo 100 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info