Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Tajný přítel

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Tajný přítel
 
Autor: Jindřiška Ptáčková
Název díla: Tajný přítel
Datum vložení: 20.3.2005
Referát vložil: RG

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Hlavní hrdinkou je čtrnáctiletá Iva Pomahačová. Je plachá, nedůvěřivá, samotářská, nedokáže se spřátelit. Od jiných dětí se liší snědší pletí, a to ji také hodně trápí. Večer u táborového ohně si děti a vedoucí hrají na „tajného přítele“. Iva si vylosovala kuchařku Haničku. Po několika dnech se Ivě na táboře zalíbilo, možná proto, že se blíže spřátelila s dětmi. V druhé polovině tábora se Iva zamilovala do Jakuba Vyskočila, kterému se také líbila. S ním, ale i s ostatními zažila Iva mnoho veselých, ale i smutných příhod. Poslední den tábora se odhalovali tajní přátelé. Iva navlíkla na nit pýchavky a dala je Haničce a ona jí zase dala mísu koláčků. Iva se se všemi rozdělila a poslední koláč nabídla Jakubovi. Ten si vzal a oznámil jí, že jeho tajný přítel. V tu chvíli ho Iva nenáviděla. Druhý den, cestou domů Iva rozdávala v autobuse adresy a telefony, jen Jakubovi se vyhnula. Ten si ale stejně její telefonní číslo zjistil a ještě večer ji zavolal domů.

Hodnocení: (hodnotilo 8 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info