Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Byl jednou jeden polda.

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Byl jednou jeden polda.
 
Autor: Jaroslav Vokřál
Název díla: Byl jednou jeden polda.
Datum vložení: 25.1.2007
Referát vložil: Martin Džermanský

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Tato kniha vypráví o tom jak k Maisnerovi do kanceláře přijde stará paní a ta Maisnerovi nabídne 5 000 000, když z jejího synovce udělá chlapa, ale především policistu. Maisner souhlasil, a ještě dodal že z něj udělaj takového chlapa, že ho na vlastní oči nepozná. Jenže synovec se bude pokoušet utéct, ale pokaždé ho chytí. Maisner si ho zavolal do kanceláře a řekl mu, že si kvůli němu nenechá ulítnout 5 000 000 kč. Synovec se válel smíchy a řekl Maisnerovi, že jeho teta utekla z blázince a každého koho potká, tomu slibuje tisíce a miliony. Maisner se ožral do němoty a v tom se mu ozval telefon - volal náměstek, že na škole mají tajného z New Yorku od FBI. Maisner si začal dávat na všechny pozor, ale nenašel ho. Na konci roku se to dozvěděl, byla to Simona Ptáčková, o které si myslel, že je úplně pitomá. A odjel s ní do New Yorku poslat pár lidí z její brandže do blázince.

Hodnocení: (hodnotilo 74 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info