Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Julie a hříbě

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Julie a hříbě
 
Autor: Christiane Gohlová
Název díla: Julie a hříbě
Datum vložení: 9.2.2007

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Julii se konečně splní sen. Má svého vlastního koně ,malého hřebečka! Nejradši by byla neustále u něho, aby si na ni přivykl, ale také ji baví projížďky se svou přítelkyní Janinou. Tolik potřebuje povzbudit, vždyť do jezdecké školy začala chodit teprve nedávno. Když se ale ve stáji objeví její starší bratr Marcel, všechno je jinak. Julie se zamiluje, nevidí a neslyší. Stihne dojet za Marcelem na tenisový turnaj, obstarat hříbě a nesklamat Janinu ani oddíl, který na ni spoléhá? Nakonec Julie musí učinit jedno velké rozhodnutí...Hodnocení: (hodnotilo 84 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info