Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Tajemství spálené chaty

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Tajemství spálené chaty
 
Autor: Enid Blytonová
Název díla: Tajemství spálené chaty
Datum vložení: 19.2.2007
Referát vložil: Veronika Malá

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Když jednou večer sourozenci Hiltonovi, Daykinovi a nově přistěhovaný Frederick Trottevile zjistí, že někde něco hoří, všichni se vypraví ven, zjistit co se děje. Na místě je ale místní nerudný policista Goon, který děti vyžene. I tak se ale pětice kamarádů stihne dozvědět, že někdo úmyslně podpálil chatu jednoho muže, který se zrovna vracel z Londýna a v chatě měl velmi vzácné dokumenty, které má však pojištěné. Larry, Pip, Daisy, Bětka a Špekoun se hned pouští do vyšetřování, a brzy příjdou na neuvěřitelné věci.. Zatímco Zmizík (jak děti přezdívají Peterswoodského policistu) má svůj seznam podezřelých, kterého se drží, Pět pátračů a pes za chvíli vědí, kdo chatu podpálil. Příjdou na to, že chatu si podpálil majitel, protože chtěl dostat od pojišťovny peníze a přitom své papíry měl schované..

Hodnocení: (hodnotilo 310 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info