Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Ségry v akci

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Ségry v akci
 
Název díla: Ségry v akci
Datum vložení: 14.3.2007

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Tato kniha je určena pro mládež...
Na knize je napsáno "Jen pro čarodějnice, klukům vstup zakázán!"

Vypráví o dvou dívkách,které jsou čarodějnicemi a které se rozhodly zjistit,kdo se vydává za gorilí kluky. Když to zjistili, napili se jimi vytvořené super štávy a gorillí kluky přeprali. Nadzvedli je nad hlavu a nakázali jim: "všem holkám, kterým v parku ublížili (a že jich nebylo málo) jako gorily, museli jim napsat omluvný dopis a extra Tince a Lissi dali puget růží. Ostatním dívkám stejně."

Když se vše vyřešilo mohli Tinka a Lissi v dobré náladě na školní ples. Tinka šla s doprovodem mladého muže z televize. Na školním plese zjistila, že Bert není obyčejným mladým mužem, ale i čarodějem, stejně jako Tinka a Lissi...

KLUKŮM VSTUP ZAKÁZÁNŽivotopis spisovatele: Thomas Brezina
Hodnocení: (hodnotilo 56 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info