Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Eliáš a babička z vajíčka

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Eliáš a babička z vajíčka
 
Autor: Iva Procházková
Název díla: Eliáš a babička z vajíčka
Datum vložení: 24.3.2007

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Tato kniha vypráví o pětiletém Eliášovi který nemá babičku a dědečka. Jednoho dne mu v parku vylítne míč tak vysoko že přeletí starou zítku druhý den si jde pro míč, protože byl míč žlutý a Eliáš vyděl něco žlutého v bahně vytáhl to v domnění že je to jeho míč, ale pak zjistil že je to vajíčko. Běžel domů a protože věděl že kdyby tatínek s maminkou věděli, že má vajíčko tak by ho hned chtěli dát zpátky, ale Eliáš nikam zpátky nechtěl dát vajíčko. Vajíčko schoval do koše mezi ponožky. Jednoho dne se ale z vajíčka vyklubala babička. Neuměla nic kromě nadávaní ale to jí taky moc nešlo.Hodnocení: (hodnotilo 44 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info