Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Nedej se, Báro!

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Nedej se, Báro!
 
Autor: Vlasta Svobodová
Název díla: Nedej se, Báro!
Datum vložení: 15.5.2007

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Třináctiletá Bára měla život jako v bavlnce. Žila ve šťastném domově, její maminka se v ní viděla a měla vše, co si vůbec mohla přát. Až zasáhl osud. Její maminka při služební cestě do Paříže tragicky zemřela. Otec byl zoufalý, nezvládal domácnost ani Báru. Až našel pomocnici v paní Evě Dvořákové, která si vzala celou domácnost na starost. Byla to velice atraktivní černovláska, rozvedená se dvěma dcerami. Báře vadilo, že jí chce organizovat život a taky poznala, že svádí jejího tatínka a on se očividně nechává. A pak, když Bára po prázdninách přijela z tábora, už byla Eva i s osmiletou dcerkou nastěhovaná u nich v bytě, a ta starší devatenáctiletá zůstala v jejich starém bytě. A pak Barborce s radostí oznámili, že se budou brát. Tatínek musel na půl roku odjet do USA za prací, a holky zůstali samy doma. Bára paní Evu nepopsatelně nenáviděla. Když tatínek odjel, ukázalo se, že je v třetím týdnu těhotenství. Eva se pak se všemi domácími pracemi obracela na Báru!!!! Tatínek byl neuvěřitelně šťastný, a z USA přijel kvůli tomu o dva měsíce dřív. Nakonec si Bára uvědomila, že její macecha není vůbec špatná a moc se těšila na svého malinkého, i když nevlastního bratříčka.Hodnocení: (hodnotilo 48 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info