Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Místo pro Danu

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Místo pro Danu
 
Autor: Jarmila Dědková
Název díla: Místo pro Danu
Datum vložení: 15.5.2007
Referát vložil: Verunka Šotolová

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Daně je 13 let. Nemá maminku, stará se o svého tatínka, který hraje na příčnou flétnu v divadle. Vaří, pere, uklízí a stará se o celou domácnost. Když přijede z letního tábora, zjišťuje, že v bytě je uklizeno a na stole leží vzkaz pro tátu od nějaké Zuzany. Daně se zhroutí svět. Zuzanu, tátovu přítelkyni nenávidí, protože má pocit, že jí ukradla tátu. Dělá Zuzaně naschvály – při návštěvě jí opepří bábovku, zničí jí všechny růže na zahrádce atd.
Postupně Dana poznává, že Zuzka je vlastně fajn, má ráda jejího tatínka a chce se skamarádit s Danou. Dana poznává, že život není jenom úklid a vaření, ale také volejbal, kamarádi a zábava.


Hodnocení: (hodnotilo 19 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info