Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Lodivod Dunajský

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Lodivod Dunajský
 
Název díla: Lodivod Dunajský
Datum vložení: 15.6.2007
Referát vložil: vitecek15

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Hrdinou této ne zcela známé knihy je mladíček Ilja Bruš, který se vydává plavbou přes celý Dunaj. Mezitím bude např. obviněn z krádeží a vražd (za to půjde i sedět, ale uprchne). Má spolucestujícího, který se vydává za Karla Dragoše (který samozřejmě neexistuje). Vlastně je to policista, který má vypátrat, zda je zmiňovaný Ilja Bruš opravdu zločinec. Cesta končí v malém městečku Ruse, kde řekne spolucestujícímu, že zde jeho cesta končí, i když má Dunaj přeplout celý. Potřeboval se sem jen dostat, protože zde byl také pokládán za zločince. Řekne Dragošovi svůj příběh a Dragoš nakonec zjistí, že Ilja Bruš je nevinný.

Životopis spisovatele: Jules Verne
Hodnocení: (hodnotilo 71 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info