Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Sólo pro Kristýnu

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Sólo pro Kristýnu
 
Autor: Lenka Lanczová
Název díla: Sólo pro Kristýnu
Datum vložení: 19.6.2007

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Tato knížka pojednává o patnáctileté dívce, jménem Kristýna, která stojí před velkou životní volbou - zda zůstat po rozvodu rodičů u matky nebo u otce. Rozhodování je nečekané a složité, jelikož o jejich rozvodu vůbec netušila. Dozvěděla se o tom od svého bratra, který o tom dávno věděl. Kristýna tu starost vyřeší velmi svérázně. Sbalí batoh a uteče z domu. Nasedne na vlak a dojede až na konečnou stanici. Tam také vystoupí tři chlapci, Šimi, Tomáš a Dan. Kris se zalíbí Šimi, ale když jsou na náměstí a Kris se zeptá nějaký chlapec na motorce, jestli nechce někam dovézt, souhlasí. Zastaví u restaurace a Kris se rozhodne, že s nimi dál pokračovat nechce. Sedne na vlak a odjede k pratetě do Nížan. Zde pozná Martina, hezkého chlapce, s kterým jakoby chodí. Poté s v kempu u rybníka Žabák, kam se jezdí Kris spolu s Martinem koupat, objeví Šimi s Tomášem a s Danem. Se Šimim poznává první lásku a díky němu se rozhodne vrátit domů do Prahy, kde začne studovat univerzitu. Domů se vrátí jiná Kristýna - vyrovnanější, moudřejsí a dospělejší o víc než pouhý dva měsíce.Hodnocení: (hodnotilo 23 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info