Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Tygří parta-Pobřeží kostlivců

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Tygří parta-Pobřeží kostlivců
 
Název díla: Tygří parta-Pobřeží kostlivců
Datum vložení: 13.8.2007
Referát vložil: Barbora Valdmanová

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Tato knížka vypráví příběh o Patrickovi, kterému je 12 let, Birgit, která má přezdívku Biggi a je jí 12 let a o Lukášovi, který má přezdívku Luk a je mu 11 let. Všichni jsou na prázdninách u Patrickova strýce a řeší záhadu majáku. První do majáku jde Patrick, ale dlouho se nevrací, a tak se tam vydá Biggi a Luk. Patricka nemůžou najít, ale potom ho najdou uvězněného v podzemí. Za chvilku jdou levou uličkou a dostanou se do pobřeží kostlivců. Žádný kostlivec tam ale není. Je tam moc lebek a je to tam strašidelné. Když se vrátí zase domů ke strýci, tak vidí, že chce strýce cizí muž zavraždit. Rychle zavolají policii a cizího muže odvezou.

Životopis spisovatele: Thomas Brezina
Hodnocení: (hodnotilo 52 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info