Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Stepfordské paničky

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Stepfordské paničky
 
Autor: Levin Ira
Název díla: Stepfordské paničky
Datum vložení: 19.8.2007

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Novomanželé se nastěhují do malebného městečka Stepfordu. Vše jde dobře až na dvě věci. Emancipované Joann Eberhartové se nelíbí členství jejího manžela v mužském spolku, který jí přijde šovinistický. A za druhé si zde nemůže najít přítelkyně, protože všechny ženy jsou zde domácími puťkami a "vypadají jak z reklamy na prací prášek". Mají bujné poprsí a stálý křečovitý úsměv. Joann si po čase začne uvědomovat, že se děje něco divného. V okolí města jsou továrny na precizní elektrotechniku, žijí zde pouze experti spojeni nějakým způsobem s robotikou... Joann si začne myslet, že ženy ve Stepfordu jsou jen roboty a má pravdu. Bohužel než stačí jakkoli zareagovat, je z ní domácí puťka s umělým poprsím i úsměvem...Hodnocení: (hodnotilo 7 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info