Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Ďábelská garda

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Ďábelská garda
 
Autor: George Robert Elfort
Název díla: Ďábelská garda
Datum vložení: 19.8.2007

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Hlavní postavou této knihy je neonacistický důstojník. Kniha začíná v Československu, těsně po konci druhé světové války. Němci prohráli a jde jim o život. Utíkají proto do francouzké cizinecké legie. Zde se po čase vytvoří speciální německý prapor. Při bojích v indočíně dosahuje díky výcviku a disciplíně z německé armády skvělých výsledků. Po několika neúspěšných pokusech zneškodnit tento prapor v boji, komunisti zruší prapor diplomatickou cestou a to přímo ve francouszkém senátu, kdy apelují na minulost vojáků v jednotkách ss atd...Hodnocení: (hodnotilo 60 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info