Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Princeznám sluší růžová

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Princeznám sluší růžová
 
Autor: Cabotová Meg
Název díla: Princeznám sluší růžová
Datum vložení: 24.8.2007
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Mia Thermopolisová, která brzy oslaví své patnácté narozeniny, už se smířila se všemi "vymoženostmi", které patří k roli dědičky genovského království. I její spolužáci na Střední škole Alberta Einsteina si zvykli, že mezi sebou mají princeznu. Mia přispívá do školního časopisu a těší se na přírůstek do rodiny, který má na svědomí pan Gianini - její matikář a nevlastní otec v jedné osobě. Trápí ji jen jediná věc - maturitní ples. Studenti z nižších ročníků se ho můžou zúčastnit pouze pokud je pozve nějaký maturant. Ale Michael, s nímž Mia už několik měsíců chodí, stále mlčí. Potom se na scéně objeví Grandmére a jako vždy všechno obrátí vzhůru nohama.Hodnocení: (hodnotilo 22 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info