Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Ulrikova kladiva

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Ulrikova kladiva
 
Název díla: Ulrikova kladiva
Datum vložení: 25.8.2007
Referát vložil: Viktor Bezdomnikov -Gull Vinfie

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Ulrikovi templáři jsou nejlepší rytířskou jednotkou města Midenheim. Po tom, co utrpí ztráty v boji s bestiemi a jsou navíc připraveni o prapor, je však jejich morálka dosti pokleslá. Velení nad jednotkou přebírá nový kapitán a snaží se jí vzchopit. Jednotka se pomstí bestiím a její hrdost je zpět. Netuší však, že nejhorší zlo není v Drakwaldu, lesu bestií a goblinů, ale přímo uvnitř Midenheimu. Neznámý kult zla v čele s hrozivým nekromantem se pokusí vyhladit celé město během jediné noci. Templáří si naštěstí uvědomí, že na věc sami nestačí a poprosí o pomoc rytíře řádu vycházejícího slunce. Společně se jim podaří zlu zamezit. Myslí, že ho dokonce zničili. Bohužel byla zničena jen nekromantova tělesná schránka a ten si brzo najde jinou. Lepší. Vybere si totiž toho nejlepšího z templářů. Ti pak stojí proti svému dlouholetému spolubojovníkovi a druhovi. Po těžkém boji zabijí nekromanta znovu. Tentokrát definitivně. V celém příběhu hraje nemalou roli také dvojice zlodějů, z nichž však přežije jen jeden. Poté se stane templářem.



Hodnocení: (hodnotilo 10 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)



 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info