Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Neználek ve Slunečním městě

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Neználek ve Slunečním městě
 
Autor: Nikolaj Nosov
Název díla: Neználek ve Slunečním městě
Datum vložení: 3.11.2007

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Přeložila: Marie Šťastná v roce 1973.
Ilustroval: Jaromír Zápal v roce 1961.
Vydalo: Lidové nakladatelství.
V roce 1985.

V tomto díle Neználkova dobrodružství se tentokrát vydá Neználek a jeho přátelé Knoflenka a Strakáček do Slunečního města, kde zažijí mnoho dobrodružství. Ale do Slunečního města se dostanou jenom kvůli tomu, že Neználek udělal 3 dobré skutky a díky 3 dobrým skutkům má Neználek kouzelnou hůlku a díky kouzelné hůlce jsou ve Slunečním městě. Ale teď zpátky k tomu, co zažily ve Slunečním městě. Když přijeli do slunečního města, tak potkali mnoho přátel a chodili kolem úžasných vynálezů jako například - dům, který se otáčel nebo dům, kde byla u každého patra skluzavka. Také tam měli motorky pro 4 osoby. No tedy tato knížka je hlavně o tom, co dělali Neználek a jeho kamarádi ve Slunečním městě. Další Neználkova dobrodružství se dozvíte v dalším díle.Hodnocení: (hodnotilo 298 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info