Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

E-mailová láska

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > E-mailová láska
 
Autor: Jana Smetanová
Název díla: E-mailová láska
Datum vložení: 8.12.2007

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Třináctiletá dívka jménem Kamila při svém brouzdání na internetu narazila na zajímavé lidičky. Na skvělou Janu, se kterou má stejného koníčka - vytváření návrhů na oblečení, a proto mezi nimi vznikne e-mailové přátelství. Jednou se ale potkají a Kamila zjistí, že si nedopisovala s Janou, nýbrž s jejím bratrem Filipem. Vznikla mezi nimi láska. Všichni ze skupiny (do které Kamila patřila, a jejíž velitelkou byla Marika, která je všechny sekýrovala) jí nenáviděli. Ale pak si taky našli kluky, kromě Mariky, ta zůstala sama, protože jí všichni kluci nenáviděli.Hodnocení: (hodnotilo 134 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info