Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Ségra, ty jsi hvězda!

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Ségra, ty jsi hvězda!
 
Název díla: Ségra, ty jsi hvězda!
Datum vložení: 16.12.2007

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Tato knížka vypráví o dvou čarodejnicích. Jmenují se Tinka a Lissi. Ale nikdo neví, že umí čarovat. Jen ony dvě to vědí. Mají svůj dům.
Lissi se rozhodla, že bude jezdit na koni. Ví ale, že její navlastní sestra Tinka má na koně alergii. Chce prý něco umět, co Tinka neumí a nemůže umět. Lissi začne chodit do koňské školy, ale na začátku jí to vůbec nejde. A tak ji Tinka pomůže s kouzly. Muž jménem Riki Franzi chce zpět pozemek, kde mají koně stáje. A také chce zpět Lissiho koně Bufala, že prý je moc dobrý. Ale Lissi a Tinka to tak nenechají a chtějí pomoci paní učitelce koní. A tak nevlastní sestry za Riki Franzim zajdou domů a přemluví ho, aby pozemek zpět nebral. Když to Tinka s Lissi oznámí paní učitelce, tak je moc šťastná a děkuje jim.Životopis spisovatele: Thomas Brezina
Hodnocení: (hodnotilo 176 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info