Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Podej mi ruku, Radko

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Podej mi ruku, Radko
 
Autor: Lenka Lanczová
Název díla: Podej mi ruku, Radko
Datum vložení: 21.12.2007
Referát vložil: Lu$$

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Tohle je pokračování knihy POČKEJ NA MĚ, RADKO!

Pavel je na vojně a Radka si s ním píše každý den. Jsou prázdniny a Radčiny rodiče se rozhodnou, že pojednou do Španělska. Je to ale ve stejném termínu, když má za Radkou přijet Pavel. Radka mu teda napíše uplakaná dopis a odjede s rodiči do Španělska. Jedou tam ještě s kamarádkou její matky paní Douchovou. Mladý pan Doucha (Erik) se o Radku zajímá.
Po návratu spolu začnou chodit a Radka podvede Pavla. Pavel na to přijde a s Radkou se rozejde. Radce to začíná být líto. Přistihne Erika s jinou a rozejde se s ním. V kostele na Vánoční mši se Pavel s Radkou usmíří.Hodnocení: (hodnotilo 16 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info