Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Pojď se mnou, Radko!

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Pojď se mnou, Radko!
 
Autor: Lenka Lanczová
Název díla: Pojď se mnou, Radko!
Datum vložení: 21.12.2007
Referát vložil: Lu$$

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Je to další pokračování trilogie o Radce Stachové.
Radka se seznámila s Matějem. Matěj je chytrý kluk. Je také hezký, ale je neschopný - bude jí stačit?
Radka prožívá doma krušné chvíle. Tatínkovi v práci přiřadily dvacetiletou hezkou sekretářku a Radčina maminka na ni žárlí. Radka zajde za psychologem a ten jí doporučí, aby rodiče poslala na dovolenou. Radka tedy objedná dovolenou do Španělska, kde byli rodiče před pár lety.
Radčin bratr Tomáš si vezme za ženu Petru. Jeho maminka není nadšená a s Tomášem nemluví. Za čas se Tomášovi a Petře narodí dcera Alenka. Maminka je již šťastná a na Tomáše naštvaná není.
Radka se rozhodne, že pojede také na dovolenou a vezme s sebou svého kluka Matěje. Pojedou do Itálie. Pojede ještě s kamarádkou Karolínou a s jejím klukem Ondrou. Nečekaně se k nim přidá i Pavel se svojí holkou. Radku to zpočátku překvapí, ale na dovolené si výborně rozumí. Radka na dovolené zjistí, že Matěj není muž, ale kluk a je neschopný. Strašně na Radku žárlí a nedokáže se o ni postarat. Ale Pavel, ten se o ni na dovolené stará. Radka se do něj opět zamiluje! A on do ní také! Jedou spolu domů k Radce!Hodnocení: (hodnotilo 11 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info