Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Stopa v mém srdci

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Stopa v mém srdci
 
Autor: Lenka Lanczová
Název díla: Stopa v mém srdci
Datum vložení: 21.12.2007

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Anna Jarešová je rebelka. Když odjíždí s maminkou a babičkou na dovolenou, chce poznat význam slova „láska“. Na dovolené ve Strachovicích pozná bezva partu mladých lidí. Zalíbí se jí tam jeden kluk, který se jmenuje Roman, jenže ten ji chce jen „do postele“, a tak se jí líbit přestane. Na dovolené si Anna obarví vlasy na zeleno a pak na oranžovo. Chce také vyzkoušet pracovat, ale to se ji nedaří, tak to vzdá. Po pár dnech pozná lepšího kluka Leška a do něj se zamiluje a tak pozná lásku. Jenže on musí už odjet domů, a tak ji napíše telefonní číslo. Jenže Anna neví, jestli ho chce a tak je roztrhá, pak je z toho nešťastná. Ale pak si uvědomí, že ona mu svoje číslo napsala na jeho sádru. Tak se uklidní.Hodnocení: (hodnotilo 30 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info