Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Postel plná růží

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Postel plná růží
 
Autor: Lenka Lanczová
Název díla: Postel plná růží
Datum vložení: 21.12.2007
Referát vložil: Lu$$

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Tohle je pokračováni knihy Hořká chuť lásky.
V říjnu začne Nela zvracet, a tak jde na gynekologii a tam se potvrdí, že je těhotná. Prožívá strašné období svého života. Myslí si totiž, že ji Ondra nechce, ale ona ho miluje. Začne chodit s Tomášem, ale pořád myslí na Ondru. Tomášovi to samozřejmě vadí, a tak se na Nelu naštve.
Ondřej začíná mít pochyby, že Kristýna je jeho. Oba kluci prodělali v dětství operaci a nebylo jisté, že můžou mít děti. Ondra s Tomášem jdou na test plodnosti a tam se zjistí, že Kristýna ani budoucí Nelino dítě nejsou Ondrovi ale Tomášovi. Tomáš měl totiž s Ondrovou manželkou také „pletky“. Nele ani Ondrovi tohle zjištění nijak nevadí. Nela nakonec porodí syna Ondru.Hodnocení: (hodnotilo 38 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info