Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Srdcový kluk

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Srdcový kluk
 
Autor: Lenka Lanczová
Název díla: Srdcový kluk
Datum vložení: 21.12.2007

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Sabina Prouzová, afektovaná blondýna, jak o sobě říká, chodí
na gymnázium do 1. ročníku. Na konci roku propadla z chemie. Její rodiče podnikají a nemaji na ni čas. Má také bratra - je o dva roky starší. Sabina už se teší na prázdniny do Francie, kam má jet se svoji tetou. Byla tam i před rokem a zamilovala se tam do jednoho místniho kluka jménem Etien.
Její bratr Marian se chystá se svým kamarádem Alešem na prázdniny na chatu do přírody k rybníku. Sabina místo do Francie odjíždí s nimi. Je to za trest. Celé prázdniny se musí učit na reparát. Sabina ale dále nechce pokračovat na gymnáziu, a tak se první týdny neučí.
Jednou jde na diskotéku do nedalekého města. Nebaví ji to tam a tak jde pryč. Jenže začne pršet a Sabina se schová do jednoho nezamčeného auta. Usne a až se probudí, tak auto řídí asi 20letý kluk, jmenuje se Honza. Dojedou na chatu. Sabina se bojí, aby ji naznásilnil. Za chvíli k nim přijdou Honzovi přátelé. Sabina chce odjet na chatu. Doveze ji tam Honzův kamarád David.
Sabina se začíná učit chemii. Pomalu se s Honzou sbližují až se do sebe zamilují. Když Sabina odjíždí, staví se za Honzou. Honza je celý skleslý. Přisla za ním jeho bývalá dívka a oznamila mu, že čeká dítě. Sabina je strašně nešťastná. Odjede domu.
Reparát se jí podaří udělat. Rodičům řekne, že se přihlásila na střední integrovanou školu, obor oděvní. Sama si na sebe totiž šila šaty. Rodiče s tím nesouhlasí, ale nakonec jí to dovolí. Když se Sabina vrací domů, čeká tam na ni Honza.Hodnocení: (hodnotilo 22 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info