Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Zašeptej do vlasu

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Zašeptej do vlasu
 
Autor: Lenka Lanczová
Název díla: Zašeptej do vlasu
Datum vložení: 21.12.2007
Referát vložil: Lu$$

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Hlavni hrdinka, Monika, žije s matkou Zuzanou a jejím mladším přitelem Oskarem. Rodiče se rozvedli a otec žije v Brně. Všichni tři bydli v Blažejově. Monika dříve chodila s Jáchymem, a s tím se pak rozešla a začala chodit s Mikim. Jenže ten ji podvedl. Vsadili se s klukama, že ji Mikuláš získa. To se mu povedlo, protože je velmi hezký. Monika má celkem hodně kamarádek a mezi nejlepší partří Anežka. S tou taky Monika vymyslí plán na Mikiho. Anežku napadne, že by mu Monika mohla říct, že je s ním těhotná. Monika mu to řekne a Mikuláš je velmi překvapený. Ale nemile. S Monikou se nebaví. Za čas mu oznámí, že si z něj jen dělala legraci a Mikuláš se naštve ještě víc.
Monice býva ráno často špatne. Zatím si myslí, že je to jen střevní chřipka, ale už o dva týdny se ji zpozdila menstruace. Tak jde ke gynekoložce a ta ji oznámí, že je těhotná. Monika neví, zda-li si to dítě má nechat, když je na ni Mikuláš naštvaný. Mamka jí řekne, že by se měla rozhodnout sama. Oskara napadlo, že by to dítě mohla vychovávat Zuzka, aby Monika mohla dostudovat. Monika se rozhodne, že si dítě nechá.
Oskar se přestehoval do Prahy kvůli práci a za Monikou a Zuzanou dojíždí jen na víkendy. To ale Zuzaně vadí, mají plán, že se přestěhují za ním do Prahy.
Monika se s Mikulášem smíří. Miki měl totiž autonehodu a Monika za ním šla, tak se usmířili. Monika mu řekla, že to s tím těhotenstvím je skutečnost. Miki je ochoten být otcem. Oskar se rozhodl, že se možná přestěhuje zpět do Blažejova a budou žít všichni společne.

Hodnocení: (hodnotilo 48 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info