Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Ztracená v divočině

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Ztracená v divočině
 
Autor: Eli Torresen
Název díla: Ztracená v divočině
Datum vložení: 10.1.2008
Referát vložil: Hochma

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Alice se velmi těšila na prázdniny s rodiči. Její rodiče jezdili na různé expedice. Alice zůstávala u babičky, když rodiče odjeli z města, ale Alici to štvalo jak na ni rodiče kašlou. Jednoho rána Alice snídala s rodiči, ale najednou zazvonil telefon a otec říká: "Překvapuje mě, že o tobě slyším tak brzo. Takže všechno pokračuje jak má? Samozdřejmě rozumím a ty myslíš, že v těch povídačkách něco je? Aha...Kdy by....". Otec změnil tvář, a pak sdělil, že se dovolená musí odložit napříště, protože jsme s maminkou dostali nabídku na složitou expedici. Aličina matka zašla k babičce a Alice šla kolem a poslechla si tento rozhovor:

Matka: "Musela jsi přece pochopit, že Alici si vzít s sebou nemůžem. Není to možné. Maminko moje nejdražší, nemohla bys zůstat ještě protentokrát s Alicí doma?".

Babička: "Ještě protentokrát to myslíš vážně. Nechápej mě špatně. Mám Alici ráda než cokoli jiného na celém světě. Ale všechno má své meze. A já jsem právě dosáhla těch svejch! Já zítra odjíždím s přítelkyněmi na dovolenou."

Maminka s tatínkem se schodli na jediném, musí zůstat u Gail. Sbalili si věci a šup do letadla. Vystoupili a nikde nic jen samé stromy. Na letišti stála Gail (Alice ji neznala). Tam Alici předali. Gail měla stejně starou dceru a měli koně. Alice si vybalila a v tom přišla Susan. Hned se skamarádili a Susan Aici ukázala svého koně. A pak přišla Lily. Ale Alice nebude jezdit na mojem koni! pronesla Lily.A VÍCE SE DOVÍTE V KNÍŽCE.

Hodnocení: (hodnotilo 3 čtenáři)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info