Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Cheri Zázrak z ulice

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Cheri Zázrak z ulice
 
Autor: Petersová Ann
Název díla: Cheri Zázrak z ulice
Datum vložení: 16.2.2008

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Seděla v restauraci. Na stole před ní leželo 86tisíc dolarů a 2,8kg čistého kokainu. Byla přesvědčena, že pro ni začínají lepší časy. Konečně ji bude mít někdo rád. Tento úžasný muž jí pomůže začít nový život. Už nebude muset nazývat svým domovem ošuntělé byty nakromanů, stará auta a erotické noční bary. Už 1000x zjistila, že láska je jen slovo, které muži používají, aby od takových jako je ona, dostali to, co chtějí. Může to být ještě někdy jiné???????? Už za několik hodin jí ten úžasný muž se zbraní v ruce vyhrožoval zabitím, pokud nenajde jeho peníze.Hodnocení: (hodnotilo 13 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info