Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

ELDEST

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > ELDEST
 
Autor: Christopher Paolinni
Název díla: ELDEST
Datum vložení: 26.2.2008

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Sotva co se Vardenové a Eragon se Safirou vzpamatovali z bitvy s jejich protivníky Urgaly, kteří vládnou pro temného krále Galbatorixe, napadli znovu město a zabili Vardenského vůdce Ažihada, kterého ted musí naahradit v jeho funkci jeho dcera Nasuada. Eragon se Safirou putují po boku s trpaslíkem Orikem a elfkou Aryou do elfskeho města Ellesméry dokončit výcvyk dračího jezdce. Zatím co Arya se vrátí ke své matce (královny trpaslíku) Ïslanzadí Eragon se Safirou poznají nového jezdce Oromise a draka (glaedra). Během výcviku se toho oba hodně naučí, ale vše končí, když musí jit do bitvy v Surde, aby sesadili mocného krále Galbatorixe, který velí a zotročuje celou Algalesii. Tam nyní jezdec - Eragon a dračice - Safira bojují bok po boku s vardeny.Hodnocení: (hodnotilo 55 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Eldest Christopher, Paolini 654 slov
Eldest Paolini, Christopher 485 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info