Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Vadí nevadí

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Vadí nevadí
 
Název díla: Vadí nevadí
Datum vložení: 4.3.2008
Referát vložil: Rosenka

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Vadi nevadi

Napsala Jacqueline Wilsonová
Nakladatelství BB art roku 2005
Hl. Postavy: Tracy, Mandy (Amanda), Luisa, Justina, Petr
Char. Hl. postavy: Tracy je desetiletá holka z dětského domova a chce být slavnou spisovatelkou. Ráda hraje hru Vadí Nevadí

Obsah:
Příběh vypráví o desetileté Tracy Beakerové, která je z dětského domova a chce být spisovatelkou. Teď právě píše knihu, která je celá o ní. Tracy stále a marně čeká na svou maminku, slavnou herečku, která se už dlouho neukázala. Místo toho se v děcáku objeví Mandy(Amanda), která je slavná spisovatelka. Tracy si Mandy oblíbí a Mandy ji začíná čím dál tím častěji navštěvoat. Tracy doufá, že jí Mandy adoptuje. A taky že adoptovala.

Vlastní zhodnocení knihy: Kniha se mi líbila. Jak Tracy psala knížku a užívala si s Mandy. I když to v životě neměla lehké.

Životopis spisovatele: Jacqueline Wilsonová
Hodnocení: (hodnotilo 37 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Vadí nevadí Wilsonová, Jacqueline 87 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info