Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Pejsek a Kočička

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Pejsek a Kočička
 
Autor: Josef Čapek
Název díla: Pejsek a Kočička
Datum vložení: 5.3.2008
Referát vložil: Luuciinkaa

 

squareVClanku:
id='square-ir'
PEJSEK A KOČIČKA
Název kapitoli : Jak myli podlahu

Jednou si Pejsek a Kočička uvědomili, že mají špinavou podlahu a řekli si, že lidé takhle špinavou podlahu nemají, a že jí musejí umýt. Kočička šla pro mýdlo a Pejsek pro vodu. Když Pejsek přišel uviděl na stole mýdlo a myslel si, že je to nějaké cukroví a tak ho snědl. Ale bylo mu špatně a tak vypil celou vodu a musel jít znova pro vodu, kočička měla poslední korunu a šla koupit nové mýdlo. Když přišla vzala pejska a vydrhla s ním podlahu. Potom Pejsek vzal kočičku a podlahu s ní utřel. Podlaha byla krásně čistá, ale Pejsek a Kočička byli špinavý a tak se vydrhli na valhe a dali se uschnout, ale začalo pršet a tak se museli uklidit. Poté přstalo pršet a tak se zase pověsili a tak to šlo až do večera.


Citát : ,,Už přestalo pršet ?“ zeptala se Kočička.
,,Ano už přestalo“ povídá Pejsek.
,,Tak pověsíme prádlo“ odpověděla Kočička

Charakteristika Kočičky a Pejska : milí, přátelští, kamarádští, hodní
Hodnocení: (hodnotilo 246 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info