Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Má drahá rodinka a já

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Má drahá rodinka a já
 
Autor: Natálie Roleczková
Název díla: Má drahá rodinka a já
Datum vložení: 5.3.2008
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Kniha vypráví o Pavle a Juditě, které spolu se svou matkou žijí v Krakově. Jako jiní jsou drzé, hloupé dívky. Máma jim vypráví o otci, že prý zemřel ve válce, ale oni tuší, že jim lže. Tuší to k vůli tomu, že jim pořád chodí dárky a překvapení od strýce Eduarda, který nemá čas na své neteře a tak jim to posílá. Přitom strýc Eduard zemřel před 12 lety na rokovinu srdce. Tak pátrají a zjistí, že ty dárky jim posílá otec, se kterým se matka rozvedla kvůli tomu, že měl nemanželského syna. Pak se stějně vrátí a narodí se jim sourozenci dvojčata. Kája a Péťa.

Hodnocení: (hodnotilo 67 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info