Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Nové Mikulášovi patálie - sváteční oběd

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Nové Mikulášovi patálie - sváteční oběd
 
Název díla: Nové Mikulášovi patálie - sváteční oběd
Datum vložení: 29.3.2008
Referát vložil: Luuciinkaa

 

squareVClanku:
id='square-ir'
NOVÉ MIKULÁŠOVI PATÁLIE –SVÁTEČNÍ OBĚD

Název kapitoli : Maminka chodí doškoli

Jednoho dne se maminka rozhodla, že se naučí řídit. Tatínek byl sice nejdříve proti, ale nakonec souhlasil. Nejdříve učil maminku tatínek, ale hodně na ní křičel, protože se bál o svoje auto, a tak maminka raději začala chodit do autoškoly. Jednou maminka byla hrozně spokojená jak jí to šlo, ale někdy zase brečela, že jí nejde rozjíždět do kopce a jindy byla tak vyčerpaná z toho, že se jí nepodařilo zaparkovat a nestihla uvařit večeři. Pak jednou večer řekla Mikulášovi a tatínkovi, že má za týden zkoušky a tak se poslední týden doma nikdo ani nesmál, protože maminka byla den ze dne nervóznější a nervóznější a tatínek jakbysmet. Den před zkouškou si maminka v salonu opakovala pravidla. Maminka plakala, že není na zkoušku vůbec připravená a tatínek ji utěšoval, že je dobře připravená a že jeho kolegové budou koukat až pro něj přijede do práce. Druhý den byl Mikuláš ve škole ve škole hrozně netrpělivý. Když přišel ze školy dozvěděl se, že maminka tu zkoušku udělala.

Citát : ,,Nedovedete si představit, jak jsem trpěla! Ale teď, když to mam za sebou, řeknu vám jedno : za volant už si nikdy nesednu ! “

Hodnocení: (hodnotilo 192 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info