Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Jak potopit Korálovou královnu

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Jak potopit Korálovou královnu
 
Autor: HIAASEN Carl
Název díla: Jak potopit Korálovou královnu
Datum vložení: 3.4.2008

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Tato kniha vypráví o tom, jak táta dvou dětí Noah a Abbey potopil loď Korálovou královnu a kvůli tomu se dostal do vězení. Jednou za ním přišel do vězení jeho syn Noah. Noah se táty zeptal na všechno, co potřeboval a táta mu řekl, ať mu pomůže najít svědka zločinu, a aby se Dusty Muleman k tomuto činu přiznal, že vypouštel do zálivu odpad ze své lodi. Když Noah šel domů zastavil se u jednoho pána s přezdívkou Všivák, aby mu nabídl, že když u soudu potvrdí, že jeho šéf vypouštěl odpad do zálivu. Noah mu za to dá jejich rodinný člun. Po několika dnech se Korálová Královna z vody vytáhla. Aby se děti ujistili , že Dusty Muleman vedoucí lodi vypouští do zálivu odpad, šli večer se na to podívat. Vypadalo to, že ho nevypouští. Šly tedy domů, aby to mamka nezjistila, že byli pryč. Druhý den čekal Noah na Všiváka, aby mu dal loď a Všivák Noahovi listinu, kde by potvrdil, že jeho vedoucí vypouštěl odpad, ale nepřišel. Noah tedy zašel k němu domů, tam byla jenom jeho žena a ta mu řekla, že prý Všivák zmizel. Po několika dnech pátrání Noah zjistil, že Dusty odpad vypouští, protože by nádrž na odpad byla plná. Bohužel Noahův táta to ve vězení nevydržel a utekl, stejně ho už ale chtěli propustit. Na konci knížky Noah vypustil do záchodů v Kasíně barvivo, které ráno plavalo ve vodě a tím poté objasnil proč táta potopil Korálovou královnu.Hodnocení: (hodnotilo 101 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info