Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Paní Láryfáry

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Paní Láryfáry
 
Autor: Betty MacDonaldová
Název díla: Paní Láryfáry
Datum vložení: 15.4.2008
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Paní Láryfáry je malá osůbka s hrbem na zádech, v kterém má, jak říkala dětem, schovaná svá kouzla. Má děti moc ráda a ony mají rády ji. Její dům, v kterém bydlí, je vzhůru nohama, protože si takový přála. Paní Láryfáry vlastní několik lahviček se sirupem, každý je na něco jiného a dokáže tak léčit různé "choroby", jako třeba lakomice, nahluchlice, hubatice nebo zápal švindlu. Ty lahvičky jí tam nechal její manžel, který už nežije. Byl to mimochodem pirát a v domě své ženě poschoval několik pokladů, které se už děti s paní Láryfáry pokoušely najít, ale marně. Děti k paní Láryfáry chodí rády, zve je na výlety nebo na svačinu, pomáhají na zahradě a hrají si v jejím kouzelném domě plném tajemství a zábavy.Hodnocení: (hodnotilo 120 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info