Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Lásky nedočkavé

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Lásky nedočkavé
 
Autor: Zdeňka Bezděková
Název díla: Lásky nedočkavé
Datum vložení: 8.5.2005
Referát vložil: RG

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Patnáctiletá Zuzana se v den svých narozenin zamiluje do chlapce jménem Delfín. Delfín je sympatický i její matce a babičce. Po čase Zuzka otěhotní a musí se vdávat. Jednu dobu i pomýšlela na sebevraždu. Po svatbě Delfín je odveden na vojnu a Zuzaně se narodí holčička, přestože si přála chlapečka. Delfínova láska se začíná obracet spíše na Zuzaninu matku Helenu. Delfín Helenu opustí a zoufalá Helena spáchá sebevraždu. Babička o všem ví, ale nechává si to pro sebe. Zuzka však něco tuší a rozvádí se. Vrátí se do školy, maturuje a hlásí se na medicínu. Touží pracovat v lékárně. Babička se stará o malou Terezku.

Hodnocení: (hodnotilo 68 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info