Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Správná Pětka - pětka na tajemných blatech

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Správná Pětka - pětka na tajemných blatech
 
Autor: Enid Blytonová
Název díla: Správná Pětka - pětka na tajemných blatech
Datum vložení: 22.5.2008

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Knížka vypráví o pěti kamarádech, kteří se vydají na tajemná blata. Od starého kováře se dozvědí o dávné příhodě na blatech. Chtěli si vyjet na koních tábořit, ale místo táboření se na blatech začnou dít divné věci. Každoročně Tajemnými blaty projíždí kočovní cikáni v maringotkách, ale nikdo neví proč. Jednu noc přeletí přes blata letadlo, které začne kroužit kolem reflektoru u cikánských maringotek. Z letadla začnou padat balíky. Pětka tábořila nedaleko od kočovníků a nějaké balíky jim spadly přímo pod nos. Jeden otevřeli a byli v něm dolarové bankovky. Pětka kamarádů se chce vrátit do stájí, ale kočovníci je chytí a uvězní. Díky psovi Timovi se jim podařilo uprchnout zpět do stájí a potom všechno pověděli policii a ti jim za to poděkovali, protože se na tento případ snažili přijít už dlouho.Hodnocení: (hodnotilo 43 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info